שליח עד הבית ב-30 ₪ בלבד בקנייה מ-100 ₪ | משלוחים חינם ברכישה מ- 200 ₪

מותג פרטי – טיפוח עור

מעוניינים לפתח קו ייחודי של מוצרי טיפוח עור

כדי לתת מענה לצרכים ספציפיים של לקוחות? המשימה לא חייבת להיות מסובכת. בעזרת הכלים המתאימים וצוות המומחים שלנו תוכלו ליצור מוצרים איכותיים עבור לקוחותיכם באופן פשוט ויעיל.

שוורץ קוסמטיקה תסייע לכם לעשות זאת. צוות המומחים שלנו, שמסתמך על יותר מ-50 שנות ניסיון בענף הקוסמטיקה וגם על דורות של ידע משפחתי, מצויד בכל הכישורים הדרושים לקידום השקה מוצלחת של מוצרי טיפוח העור שלכם.

מדוע לעבוד עם שוורץ?

המעבדות שלנו, שממוקמות בלב הנגב, נהנות מגישה לשפע מינרלים ומרכיבים טבעיים נוספים שמזינים את העור מבפנים כלפי חוץ.

הגישה שבה אנו נוקטים ביחס לטיפוח העור היא "ישן פוגש חדש": אנחנו מסתמכים על הרקע התרבותי העשיר ועל המשאבים של אזור הים התיכון, בשילוב עם תהליכים ומנגנוני אספקה מודרניים, שמיועדים לתת מענה לצרכים המתפתחים של לקוחותיכם.

מוצרים איכותיים

אנחנו יודעים, שהעדיפות העליונה שלכם היא להבטיח את תאימות המותג שפיתחתם למגמות העדכניות ביותר שקיימות בשוק טיפוח העור. כיום, יותר מתמיד, הלקוחות מודעים לגורם שממנו הם קונים וחשוב להם לדעת שמרכיבי המוצרים שבהם הם משתמשים בטוחים הן עבורם והן עבור הסביבה.

מסיבה זו, שוורץ התחייבה ליצירת מוצרים שהנם נטולי SLS, נטולי פרבנים, 100% טבעוניים, מאושרי GMP ו-ISO 9001 ואשר מעולם לא נוסו על בע"ח.

בנוסחאות טיפוח העור שלנו אנחנו משתמשים אך ורק במרכיבים איכותיים ממקור צמחי, לרבות פפאיה, אננס, שמן אבוקדו, שמנים חיוניים ועוד ועוד.

למה אנחנו
GMP Certified

הכוונת
מומחים

GMP Certified

פתרונות
יצירתיים

GMP Certified

שירות
מקיף

GMP Certified

זמן תגובה
מהיר ומקצועי

התהליך שלנו

שוורץ קוסמטיקה תבטיח, שתהליך הייצור לא יהיה כרוך בחוסר ודאות ותלווה אתכם לאורך התהליך כולו, לרבות פיתוח, הרכבה, ייצור, בקבוק ועיצוב התוויות תחת קורת גג אחת.

הלקוחות של ימינו הם בעלי מודעות הולכת וגוברת ולכן יודעים לזהות מתי מדובר בייצור המוני של מוצרים ומתי נעשה שימוש בייצור מותאם אישית, שמיועד לתת מענה לצורכיהם הייחודיים. המטרה שלנו היא לסייע לכם בפיתוח מותג פרטי של מוצרי טיפוח עור, אשר יישא את חותם ההיכר האישי שלכם, וזאת על ידי התאמת המוצרים כך שייתנו מענה לצורכיכם הספציפיים.

אנחנו מעריכים את הזמן שלכם ומחויבים לתמיכה מתמשכת, כדי להבטיח שהמוצרים שלכם יענו באופן מדויק על הדרישות. מסיבה זו אנו מספקים דוגמיות של מוצרים, אריזות ותוויות, ומקדמים בברכה את המשוב שלכם לכל אורך הדרך.

בואו נתחיל לעבוד!

מתכננים היצע מוצרים חדש לטיפוח העור והשיער, או מעוניינים להפוך את קו המוצרים הקיים שלכם לרווחי יותר?

עכשיו תוכלו לממש את החזון שלכם בעזרת שוורץ


  העדפות התקשרות*


  שוורץ מחויבת להגנה ולשמירה על פרטיותכם. מעת לעת ניצור קשר לגבי מידע רלוונטי, מוצרים ושירותים שעשויים לעניין אתכם. תוכלו לבטל את המנוי שלכם על עדכונים אלה בכל עת.

  אתר זה מוגן על ידי reCAPTCHA וחלים בו מדיניות הפרטיות ותנאי השירות של Google
  GMP Certified

  מאושר
  GMP

  Vegan Friendly

  ידידותי
  לטבעונים

  SLS Free

  רכיבים ממקור
  צמחי

  Paraben Free

  נטול
  פרבנים

  Never Tested on Animals

  לא נוסה
  על בעלי חיים