שליח עד הבית ב-30 ₪ בלבד בקנייה מ-100 ₪ | משלוחים חינם ברכישה מ- 200 ₪

מותג פרטי – טיפוח שיער

אין ספק, שענף טיפוח השיער משתנה בקצב מהיר. כיום, יותר מתמיד, חשוב שהמותג שלכם ישקף את טעמם המשתנה של הצרכנים כדי שיוכל לשמור על עמדה תחרותית בשוק.

מיצוב המותג שלכם כמוביל כרוך בגורמים רבים. שוורץ קוסמטיקה מצוידת בכלים שמאפשרים לה לטפל בכל המרכיבים האלה, במטרה להבטיח שמוצרי המותג הפרטי שלכם בתחום טיפוח השיער יטביעו רושם מתמשך על הלקוחות.

יתרונות העבודה עם שוורץ

בשוורץ קוסמטיקה אנו מסתמכים על רזי היופי העתיקים והמוכחים שמקורם במזרח התיכון וממוקדים בשילוב החוכמה העתיקה עם טכנולוגיה מתקדמת, במטרה לספק מוצרים ייחודיים.

המותג שלנו נוסד ברומניה בשנת 1925 והתמקד במקור בשמפו ובקרם לשיער, תוך הסתמכות על דורות של היסטוריה משפחתית ועל ידע שאפשרו לנו לתת שירות מיטבי ללקוחות.

כיום, כשמשרדיה הראשיים של החברה ממוקמים בנגב, אנחנו נהנים מגישה למרכיבים מקומיים באיכות גבוהה.

המחוייבות שלנו למוצרים ממקור צמחי

השוק מתאפיין כיום בביקוש גלובלי למוצרים אורגניים, אשר הולך ומתעצם. הצרכנים הופכים מודעים יותר ויותר למרכיבים שבהם הם משתמשים במסגרת טיפולי היופי שלהם.

מוצרים שמבוססים על מודעות לסביבה ומתויגים כאתיים זוכים לביקוש גבוה. בהתאם למגמות הצרכניות העדכניות ביותר, שוורץ התחייבה ליצירת מוצרים ממקור צמחי, שהנם נטולי SLS, נטולי פרבנים, 100% טבעוניים, מאושרי GMP ו-ISO 9001, iso13485 ואשר לא נוסו על בע"ח.

למה אנחנו
GMP Certified

הכוונת
מומחים

GMP Certified

פתרונות
יצירתיים

GMP Certified

שירות
מקיף

GMP Certified

זמן תגובה
מהיר ומקצועי

הכל תחת קורת גג אחת

שירותי המותג הפרטי שלנו בתחום טיפוח השיער כוללים נוסחאות מיוחדות בהתאם לצרכים הספציפיים של המותג, עיצוב גרפי, אריזה, הדפסה והפצה. בין אם אתם מעוניינים במגוון המלא של מוצרי טיפוח השיער, או ממוקדים במוצר יחיד, נוכל לסייע לכם לאורך כל שלבי הייצור.

כיוון שיש לנו היסטוריה ארוכה בתחום הייצור, שוורץ מצוידת בכל מערך הכלים הנדרש לייצור מותגים פרטיים. אנו ערוכים לטפל בייצור בהיקפים גדולים, ובד בבד יכולים לבצע התאמה אישית של תהליכים ספציפיים בהתאם לצרכים שלכם. בנוסף, אנחנו מציעים כמות משתנה של הזמנות מינימום וכן תמחור תחרותי.

כלקוחותינו אתם נמצאים בראש סדר העדיפויות שלנו ואנו מקפידים להעביר אליכם דוגמיות של מוצרים, דוגמאות אריזה ועדכונים שוטפים כבסיס לקיום קשרי גומלין מהימנים ויציבים.

השילוב של שירות לקוחות ברמה גבוהה ושל ניסיון עשיר בענף טיפוח השיער הופך אותנו למתאימים ביותר לקידום ולטיפוח של קו המוצרים שלכם.

בואו נתחיל לעבוד!

מתכננים היצע מוצרים חדש לטיפוח העור והשיער, או מעוניינים להפוך את קו המוצרים הקיים שלכם לרווחי יותר?

עכשיו תוכלו לממש את החזון שלכם בעזרת שוורץ


  העדפות התקשרות*


  שוורץ מחויבת להגנה ולשמירה על פרטיותכם. מעת לעת ניצור קשר לגבי מידע רלוונטי, מוצרים ושירותים שעשויים לעניין אתכם. תוכלו לבטל את המנוי שלכם על עדכונים אלה בכל עת.

  אתר זה מוגן על ידי reCAPTCHA וחלים בו מדיניות הפרטיות ותנאי השירות של Google
  GMP Certified

  מאושר
  GMP

  Vegan Friendly

  ידידותי
  לטבעונים

  SLS Free

  רכיבים ממקור
  צמחי

  Paraben Free

  נטול
  פרבנים

  Never Tested on Animals

  לא נוסה
  על בעלי חיים