שליח עד הבית ב-30 ₪ בלבד בקנייה מ-100 ₪ | משלוחים חינם ברכישה מ- 200 ₪

היתרונות של שמן הזית לטיפוח העור והשיער שלך

היוונים הקדמונים אמנם היו מורחים שמן זית ישירות על העור שלהם להזנה וטיפוח, אבל עם סידרת שמן הזית מבית שוורץ קוסמטיקה – אין צורך להימרח בשמן זית גולמי, כדי לקבל את כל היתרונות עבור העור והשיער שלך. אבל מה באמת היתרונות של שמן הזית לטיפוח עבורנו ואיך הוא יוכל לעזור לנו בשיגרת הטיפוח שלנו?
אלה הם 5 היתרונות הבולטים:

1. זהו מרכיב מרכך רב עוצמה
ישנם שלושה סוגים עיקריים של קרמי לחות: חומרי לחות, השואבים לחות מהאוויר לתוך העור, אטמים, אשר לוכדים פיזית מים בתוך העור וחומרים מרככים, הממלאים את המרווחים בין תאי עור מתים כדי לתת לעור מרקם אחיד יותר. שמן זית נמצא בקטגוריה האחרונה וידוע כי שמנים צמחיים (כמו שמן זית) חודרים לשכבות העור העליונות. מחקרים מראים ששמן זית יכול לעזור לרכך את העור ולשפר את המרקם שלו.

2. שמן זית יכול לעזור לשמור על לחות העור
שמן הזית עשיר בחומצות שומן חיוניות, כולל חומצה אולאית, חומצה לינולאית וחומצה סטארית. חומצות שומן אלו הן תרכובות מפתח במחסום הלחות הטבעי של העור והן מעורבות באופן הדוק בשמירה על לחות העור. מחקרים הראו כי שימוש מקומי בשמן זית עשוי לסייע בלחות העור ולשפר את המראה והתחושה של היובש.

3. שמן זית עשיר בנוגדי חמצון
שמן זית עשיר בתרכובות נוגדות חמצון, כולל ויטמינים, פוליפנולים ופלבונואידים. בשימוש מקומי, נוגדי חמצון עוזרים לנטרל רדיקלים חופשיים, הידועים גם כמיני חמצן תגובתיים. תרכובות מזיקות אלו נוצרות לאחר חשיפה לגורם לחץ, כמו זיהום, ומצטברות עם הזמן. בסופו של דבר, רדיקלים חופשיים יכולים להזיק לעור ולגרום לקמטים וכתמים. על ידי נטרול רדיקלים חופשיים, שמן זית עשוי לעזור להגביל חלק מסימני ההזדקנות המוקדמים הללו.

4. שמן זית ידוע בתכונותיו המחזקים
שמן זית יכול להיות תוספת שימושית לכל שגרת טיפוח שיער, אבל הוא מועיל במיוחד עבור אלה עם קווצות שבירות. מחקרים הראו ששיער שטופל בשמן זית רגיש פחות לנזק משיער לא מטופל. שמן זית גם עוזר לשפר את גמישותו של השיער, מה שהופך אותו לחזק יותר מפני שבירה. כמובן שאנחנו לא ממליצים לפשוט על המזווה ולהתחיל למרוח את השיער בשמן זית אלה להשתמש במוצרי טיפוח מבוססי שמן זית שיעזרו לטפח ולהזין.

5. מאלף שיער מרדני
מוצרי שיער המכילים שמן זית עשויים לעזור ולהחליק את שכבה החיצונית ביותר של השיער. זה עוזר לאלף את השיער המרדני ונותן לשיער שלך מראה מבריק ובריא.

סידרת שמן הזית מבית שוורץ קוסמטיקה לטיפוח והזנה של השיער, עור הגוף והפנים מכילה שמן זית והדס, שמן ארגן ופרו-ויטמין B5. הסידרה מעניקה לעור ולשיער הזנה עמוקה ולחות בצורה מרוכזת, ללא תחושת שמנוניות או כבדות ובריח רענן.